***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Wilkszyna i okolic
image image

Smaczny catering wegański Wilkszyn

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Sprawdź opcje cateringu dietetycznego Proszę Zdrowie i zadbaj o różnorodność w swoim codziennym jadłospisie, już dzisiaj! Możesz odżywiać się różnorodnie, ciesząc się znakomitym smakiem. Jesteś entuzjastą diety wegańskiej? Być może chcesz ją wypróbować lub móc odżywiać się z wyłączeniem z diety glutenu? Poszukujesz cateringu oferującego wybór różnorodnych wariantów jadłospisu? Dobrze trafiłeś! Nasi eksperci wiedzą jak komponować codzienne posiłki, aby mogły oferować pełnię wartości odżywczych, nawet jeżeli są przygotowywane są z wyłączeniem konkretnych grup produktów. Zaufaj naszej jakości! Możesz jeść regularnie i smacznie, troszcząc się jednocześnie o unormowanie masy ciała oraz zyskując lepsze samopoczucie. Na co postawisz? Pakiet keto, sirt, low fodmap czy może Post dr Dąbrowskiej? Dobierz dietę, która dotrzyma Ci kroku.

Catering dietetyczny w Wilkszyniu i okolicy

Catering dietetyczny w Wilkszyniu i okolicy

Nasze pakiety rozwozimy nie tylko na terenie największych miast, ale także mniejszych miejscowości, takich jak Wilkszyn. Postaw zatem na jakość oferowaną przez Proszę Zdrowie i wprowadź pozytywną rewolucję do swojego codziennego menu.

Więcej