***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Wielkiej Wsi i okolic
image image

Catering wegański Wielka Wieś w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Możesz jeść zdrowo, pilnując kalorii, wartościowo – a przy tym smacznie. To możliwe dzięki cateringowi dietetycznemu od Proszę Zdrowie. Nasze wegańskie i bezglutenowe menu jest nieustannie aktualizowane i starannie planowane na każdy kolejny tydzień. Nie obawiaj się nudy! Wysokiej jakości składniki, gotowanie od podstaw, bez użycie wysoko przetworzonych półproduktów to nasz sekret, dzięki któremu możemy oferować naszym klientom nowe i ekscytujące smaki. Dieta, dopasowana do potrzeb Twojego organizmu stanie się podstawą dla zachowania dobrego samopoczucia, zdrowia oraz unormowania masy ciała – nie rezygnując przy tym z przyjemności jedzenia. Poszukujesz roślinnego cateringu? Chcesz zacząć jeść regularnie, lekko i wartościowo? Sprawdź zatem wybór naszych jadłospisów.

Catering dietetyczny w Wielkiej Wsi i okolicy

Catering dietetyczny w Wielkiej Wsi i okolicy

Zamieszkujesz Wielką Wieś, Szyce, Giebułtów, Modlnicę, Modlniczkę, Tomaszowice, Ujazd lub Brzezie? Oznacza to, że nasz catering może trafić także do Ciebie, prosto pod wskazany adres. Jedzenie pakujemy ekologicznie, dbając o zachowanie maksimum świeżości i smaku.

Więcej