***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Wieliczki i okolic
image image

Catering wegański Wieliczka w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Oferujemy nowoczesne podejście do odżywiania – inspirowane naturą oraz oparte na najwyższej jakości składnikach. Catering Proszę Zdrowie oferuje wybór kilkunastu opcji diet, odpowiednich dla konkretnych potrzeb organizmu. Odpowiednio zbilansowane menu pomoże Ci w unormowaniu masy ciała, wspomaga prawidłową przemianę materii, a także wpływa na dobre samopoczucie. Możesz rozpocząć zdrowszy tryb życia, zyskać nową pewność siebie i dobry wygląd. Nasi kucharze nie zapominają przy tym o różnorodności przygotowywanych posiłków. Gwarantujemy, że każdy posiłek zachwyci Cię pełnią smaku i świeżości. Rozsmakuj się w zdrowym odżywianiu i ciesz się z płynących z niego korzyści.

Catering dietetyczny w Wieliczce i okolicy

Catering dietetyczny w Wieliczce i okolicy

Nasz catering możesz zamówić już dzisiaj. Dostarczamy do miejscowości takich jak Wieliczka oraz sąsiednie Gołkowice, Podstolice, Janowice, Koźmice Wielkie, Taszyce, Pawlikowice, Sygneczów, Grabówki, Siercza, Rożnowa, Lednica Górna, Mietniów, Chorągwica, Grabie, Brzegi, Węgrzce Wielkie, Kokotów, Strumiany, Mała Wieś, Sułków, Śledziejowice, Czarnochowice czy Zabawa

Więcej