***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Wejherowa i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Wejherowo

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Postaw na zdrowe menu proponowane przez catering dietetyczny Proszę Zdrowie! Masz potrzebę zmienić to, jak wygląda Twój aktualny jadłospis? Jeśli chcesz wprowadzić rewolucję w swojej diecie, sprawdź opcje przygotowane w naszej ofercie. Każdy plan powstał pod okiem profesjonalnego dietetyka. Przykładamy wagę do każdego etapu przygotowywania posiłków: od doboru najwyższej jakości składników, poprzez samodzielne przygotowanie każdego dania od podstaw, a na szybkiej dostawie kończąc. Każdego dnia pod Twoimi drzwiami może czekać na Ciebie zamówiony pakiet, który pomoże nie tylko odpowiednio odżywić organizm, ale także rozpieści Twoje kubki smakowe. Dieta to nie dogmat – razem z nami przekonasz się jednak, że może stać się ona elementem nowego stylu życia.

Catering dietetyczny w Wejherowie i okolicy

Catering dietetyczny w Wejherowie i okolicy

Już teraz możesz zamówić wybrany catering pudełkowy Proszę Zdrowie z dowozem do Wejherowa i okolic. Nasza dostawa obejmuje swoim zasięgiem także Ustarbowo, Gowino, Małe Gowino, Wielkie Gowino, Pętkowice, Gościcino, Białasowizna czy Bolszewo. Sprawdź!

Więcej