***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Wasilkowa i okolic
image image

Smaczny catering wegański Wasilków

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Prawidłowe odżywianie jest kluczowe dla zachowania zdrowia oraz pełni sił witalnych. Trenujesz? Starasz się unormować masę ciała? Poszukujesz sposobu na poprawę jakości przemiany materii lub utratę zbędnych kilogramów? To znaczy, że potrzebujesz jadłospisu, który będzie wspierał Cię w realizacji tych celów. Postaw więc na catering od Proszę Zdrowie. To wysokiej jakości wegańskie i bezglutenowe posiłki, bogate w witaminy, tłuszcze, białko oraz błonnik, które zostały zebrane w formie kilkunastu wariantów, odpowiednich dla zaspokojenia różnorodnych potrzeb organizmu. Razem z nami odkryjesz nowy sposób na zdrowe odżywianie, który stanie się elementem stylu życia, a nie utrapieniem. Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą w wyborze opcji odpowiedniej dla Ciebie.

Catering dietetyczny w Wasilkowie i okolicy

Catering dietetyczny w Wasilkowie i okolicy

Przez 6 dni w tygodniu nasze pakiety mogą trafiać pod wskazany adres do miejscowości takich jak Wasilków, Nowodworce, Lisia Góra, Sochonie, Jurowce, Mostek, Osowicze oraz Sielachowskie. Zapraszamy.

Więcej