***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Uniejowa i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Uniejów

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Chcesz rozpocząć zdrową dietę, ale brakuje Ci czasu? Liczenie kalorii, planowanie oraz zakupy – to zaledwie początek. Jeśli w ciągu dnia brak Ci czasu, postaw na wygodną opcję odżywiania się z cateringiem dietetycznym od Proszę Zdrowie. Nasi eksperci wiedzą w jaki sposób opracować dietę, która będzie odpowiednio wspierać organizm w codziennych działaniach. Proponujemy wybór pakietów dedykowanych dla różnorodnych potrzeb. Jeśli zależy Ci na konkretnym typie menu, sprawdź co przygotowaliśmy w naszej ofercie. Znajdziesz tutaj opcje wysokoenergetyczne, a także wybór diet specjalistycznych i dla osób walczących ze zbędnymi kilogramami, wszystkie oparte na najwyższej jakości składnikach, pozbawionych konserwantów i polepszaczy smaku.

Catering dietetyczny w Uniejowie i okolicy

Catering dietetyczny w Uniejowie i okolicy

Zależy nam na dobrej dostępności naszej diety pudełkowej. Jedzenie pakujemy tak, aby zagwarantować pełnię świeżości i smaku, który z pewnością podbije Twoje podniebienie. Zamieszkujesz Uniejów albo okolice? Jeśli tak, wybraną dietę możemy dostarczać także i pod Twój adres. Zapraszamy!

Więcej