***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Trzebowniska i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Trzebownisko

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Zdrowe i różnorodne odżywianie nie musi być skomplikowane. Catering dietetyczny Proszę Zdrowie powstaje w zgodzie z myślą przewodnią – chcemy aby nasze menu pomogło Ci w unormowaniu masy ciała i utrzymaniu dobrego samopoczucia, bez zbędnych wyrzeczeń. Dieta dopasowana do potrzeb organizmu nie powinna przypominać wyzwania, a stać się elementem nowego, zdrowszego trybu życia. Wybierz jeden z proponowanych przez nas programów i przekonaj się, że jednocześnie można cieszyć się znakomitym smakiem zbilansowanych posiłków, jak również czerpać z nich korzyści dla całego organizmu. Co wyróżnia smaki od Proszę Zdrowie? To, co najlepsze z natury: ozonowane warzywa i owoce, wartościowe tłuszcze oraz prostota naszych receptur. Dzięki temu możesz cieszyć się pełnią smaku, bez dodatku konserwantów, aromatów, cukru czy nabiału.

Catering dietetyczny w Trzebownisku i okolicy

Catering dietetyczny w Trzebownisku i okolicy

Proponujemy wegańskie i bezglutenowe warianty diety o różnej kaloryczności, z regularną dostawą do Trzebowniska oraz Zaczernia. Wprowadź razem z nami zmiany w swoim codziennym jadłospisie.

Więcej