***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Tomaszowa Lubelskiego i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Tomaszów Lubelski

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Sekretem zbilansowanej diety jest sięganie po wysokiej jakości składniki oraz jedzenie w sposób zróżnicowany. Zamiast jednak samodzielnego i czasochłonnego przygotowywania posiłków możesz postawić na opcje oferowane przez catering dietetyczny Proszę Zdrowie. Poznaj przygotowane przez naszych ekspertów warianty wegańskiego jadłospisu, dostępne m.in. w wersji proteinowej, ketogenicznej, sirtuionwej, a także niski IG czy przygotowanej w oparciu o wytyczne diety dr Dąbrowskiej. Polecamy również wybór opcji specjalistycznych. Odkryj moc płynącą z zastrzyku witamin i minerałów – przekonaj się jak łatwo jest rozpocząć optymalnie zbilansowaną dietę, idealnie dopasowaną do potrzeb Twojego organizmu.

Catering dietetyczny w Tomaszowie Lubelskim i okolicy

Catering dietetyczny w Tomaszowie Lubelskim i okolicy

Zamieszkujesz Tomaszów Lubelski lub okoliczną miejscowość? Jeśli tak, nasi dostawcy mogą doręczać wybrany przez Ciebie pakiet pod dany adres – przez 6 dni w tygodniu, zawsze szczelnie i ekologicznie zapakowany oraz niezmiennie smaczny. Odmień razem z nami oblicze swojej diety!

Więcej