Mikołajki w Proszę Zdrowie 🎄 Promocja na Wigilijny Stół 🎁 kod:wigilia5 / 🎁 kod:wigilia10 (na zamówienia powyżej 300 zł) 🔔
Tylko do 8.12! 00:00:00
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Tczewa i okolic
image image

Diety wegańskie z dowozem do Tczewa i okolic

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Catering dietetyczny Proszę Zdrowie propobuje szeroki wybór jadłospisów opracowanych tak, aby łączyły w sobie odżywienie organizmu z przyjemnością, jaką daje jedzenie. Nasi specjaliści dokładają starań by trafiające w Twoje ręce posiłki były jak najbardziej zróżnicowane i smakowite. To wysokiej jakości dieta pudełkowa, oparta na naturalnych składnikach pochodzących wprost z natury. Poznaj dietę wegańską, która oparta jest na wartościowych tłuszczach oraz bogactwie witamin zawartych w warzywach i owocach. Nasze posiłki są pozbawione glutenu, dodatku cukru, sztucznych polepszaczy oraz produktów GMO. Jeśli masz trudność z uwzględnieniem gotowania w swoim grafiku, wybierze dietę, która będzie wspierać Cię każdego dnia i pomoże w unormowaniu masy ciała.

Catering dietetyczny w Tczewie i okolicy

Catering dietetyczny w Tczewie i okolicy

Chcesz otrzymywać catering Proszę Zdrowie? Zamów wybrany pakiet z dostawą do miejscowości takich jak Tczew oraz okolicznych miejscowości, takich jak Malenin, Miłobądz, Mieścin, Zajączkowo, Zajączkowo-Wybudowanie, Dąbrówka, Dąbrówka-Tczewska oraz Szpęgawa.

Więcej