Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Tarnowskich Gór i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Tarnowskie Góry

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Pracujesz nad unormowaniem masy ciała? Chcesz w ciągu dnia odczuwać więcej energii i poczuć się lepiej w swojej skórze? Zacznij od podstaw – skorzystaj z pakietu dietetycznego cateringu Proszę Zdrowie i dostarczaj do swojego organizmu optymalną porcję składników odżywczych, każdego dnia. Nasze menu jest wegańskie i bezglutenowe. Rezygnujemy z uzupełniania naszych posiłków o kiepskiej jakości tłuszcze, cukier, żywność GMO czy sztuczne polepszacze i konserwanty. Zamiast tego troszczymy się o to, aby na Twój talerz trafiały wartościowe oraz prawidłowo zbilansowane posiłki – zgodne z konkretnymi potrzebami Twojego ciała. realizuj swoje cele przy wsparciu wartościowej diety o odpowiedniej kaloryczności. 

Catering dietetyczny w Tarnowskich Górach i okolicy

Catering dietetyczny w Tarnowskich Górach i okolicy

W nasze pakiety zaopatrujemy także Tarnowskie Góry. Jeśli zamieszkujesz tą lub okoliczne miejscowości, zamów wybrany pakiet menu, z opcją wygodnej dostawy przez 6 dni w tygodniu. Każdy posiłek dotrze w Twoje ręce szczelnie zapakowany, zawsze świeży i pełen niepowtarzalnego smaku.

Więcej