***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Tarczyna i okolic
image image

Pyszny catering wegański Tarczyn

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Poznaj catering dietetyczny Proszę Zdrowie i przekonaj się jak smaczne oraz przyjemne może okazać się zbilansowane odżywianie. Na co dzień dążysz do realizacji wyznaczonych przedsięwzięć? Chcesz czuć się komfortowo w swoim ciele? Chcesz rozpocząć pracę nad rozwojem muskulatury? Zależy Ci na utrzymaniu wysokiego poziomu energii w ciągu dnia? W naszej ofercie znajdziesz wariant menu opracowany właśnie z myślą o osobach takich jak Ty. Przygotowanie codziennego jadłospisu powinno uwzględniać określoną kaloryczność, co pomaga w utrzymaniu optymalnej masy ciała. O to jednak zatroszczą się nasi specjaliści. Opracowanie wariantów jadłospisu przebiega pod okiem naszych ekspertów-dietetyków oraz zespołu doświadczonych kucharzy. To właśnie dzięki nim możemy proponować wegańskie i bezglutenowe posiłki, bogate w cenne substancje odżywcze. Dokładamy starań, aby każdy zachwycał pełnią smaku, aromatu oraz świeżością.

Catering dietetyczny w Tarczynie i okolicy

Catering dietetyczny w Tarczynie i okolicy

Pakiety diety są dostarczane na terenie całej Polski. Możesz zamówić wybrany wariant menu z opcją dowozu pod wskazany adres, także na terenie Tarczyna i okolicznych miejscowości.

Więcej