***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Szemudu i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Szemud

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Nie jest tajemnicą, że jakość codziennej diety ma niebagatelny wpływ na nasze dobre samopoczucie. Wspiera ona nie tylko gospodarkę energetyczną organizmu, ale także pomaga w normowaniu masy ciała, co jest szczególnie ważne dla osób intensywnie pracujących nad swoją sylwetką. Potrzebujesz pomocy w skomponowaniu odpowiedniego menu na cały dzień? Sprawdź ofertę Proszę Zdrowie. Proponujemy catering dietetyczny, który jest przygotowywany tak, aby zarówno wspierał organizm wartościami odżywczymi, jak również aby zachwycał znakomitym smakiem. Specjalizujemy się w diecie wegańskiej i bezglutenowej. Ponadto, w naszej ofercie dostępne są m.in. opcje wysokoenergetyczne, niskokaloryczne, ketogeniczne oraz sirtfood.

Catering dietetyczny w Szemudu i okolicy

Catering dietetyczny w Szemudu i okolicy

Już dziś zamów catering pudełkowy Proszę Zdrowie. Zapewniamy dostawę pod wskazany adres dla osób zamieszkujących Szemud, ale również w okolicach miejscowości takich jak: Koleczkowski Młyn, Głodowo, Czarna Góra, Bojano, Dębowa, Dobrzewino, Warzenko, a także Karczemki. Sprawdź czy dostarczamy posiłki również w Twoim regionie.

Więcej