👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Szamotuł i okolic
image image

Pyszny catering wegański Szamotuły

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Sprawdź ile korzyści może nieść ze sobą dobrze dopasowany do Twoich potrzeb catering. Proszę Zdrowie oferuje perfekcyjnie opracowane menu, bazujące na naturalnych składnikach najwyższej jakości. Postaw na dietę, dzięki której przekonasz się, że wartościowe odżywianie to coś więcej niż jedynie uciążliwe wyrzeczenia – to istotny element zdrowego stylu życia. Proponujemy zatem warianty diety, spośród których możesz wybierać te dopasowane do Twojego wieku, płci, zapotrzebowania energetycznego czy nawet panującej pory roku. Zapewnij organizmowi odpowiednią dawkę wartości odżywczych, witamin oraz minerałów i ciesz się znakomitym smakiem każdego posiłku. Gotujemy wegańsko i bezglutenowo, dbając o różnorodność i atrakcyjność proponowanego menu.

Catering dietetyczny w Szamotułach i okolicy

Catering dietetyczny w Szamotułach i okolicy

Jedną z miejscowości, do której pakiety naszej diety pudełkowej są regularnie dowożone są Szamotuły oraz okolice. W jaki sposób można zamówić dietę? Wybierz wariant menu, który Cię interesuje i wypełnij formularz na stronie. Nie wiesz co wybrać? Skorzystaj więc z porad naszych konsultantów – zapraszamy.

Więcej