👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Świętochłowic i okolic
image image

Pyszny catering wegański Świętochłowice

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Menu pełne warzyw, owoców i oparte na najwyższej jakości składnikach? Jeśli nie czujesz się komfortowo w kuchni, nie masz w ciągu dnia czasu na gotowanie i zakupy lub zwyczajnie nie wiesz gdzie zacząć, sięgnij po jadłospis proponowany przez Proszę Zdrowie. Nasz catering dietetyczny to opcja dla najbardziej wymagających osób, które chcą odżywiać się wegańsko, bezglutenowo, a przy tym smacznie i wartościowo. Naszym sekretem jest holistyczne podejście do opracowania menu oraz receptury inspirowane naturą. Dzięki temu możesz mieć pewność, że na Twój talerz trafia to, co najlepsze dla organizmu. Możesz cieszyć się znakomitym smakiem wybranego pakietu diety, takich jak m.in. keto, low fodmap, sirtuinowej, wysokoenergetycznej czy niskokalorycznej. Postaw na odżywianie zgodne z rytmem Twojego organizmu.

Catering dietetyczny w Świętochłowicach i okolicy

Catering dietetyczny w Świętochłowicach i okolicy

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już dzisiaj. Na mapie naszych dostaw znajdują się także Świętochłowice – dzięki temu możesz cieszyć się wybranym pakietem diety, z dostawą pod wskazany adres.

Więcej