***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Świerklańca i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Świerklaniec

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Szukasz wegańskiego cateringu? Chcesz odżywiać się wartościowo i cieszyć się znakomitym smakiem? Nie chcesz zajmować się samodzielnym liczeniem kalorii i gotowaniem? Catering Proszę Zdrowie może zatem okazać się opcją dla Ciebie. Razem z naszymi ekspertami regularnie opracowujemy różnorodne menu, które wypełnione jest najwyższej jakości składnikami. Sięgamy po oznakowane warzywa i owoce oraz najwyższej jakości tłuszcze. To właśnie one mogą dostarczyć do Twojego organizmu niezbędnych składników, które pomogą w unormowaniu masy ciała i poprawie codziennego samopoczucia. W naszej ofercie znajdziesz m.in. wariant diety ketogenicznej, low fodmap czy jadłospis oparty o sirtuiny. Postaw na dietę, inspirowaną naturą! 

Catering dietetyczny w Świerklańcach i okolicy

Catering dietetyczny w Świerklańcach i okolicy

Świerklaniec, Nowe Chechło, Nakło Śląskie, Wapienniki oraz Orzech są miejscowościami, których mieszkańcy mogą skorzystać z opcji wygodnej dostawy wybranego wariantu diety. Każdego dnia możesz cieszyć się świeżym i smakowitym menu, opracowanym z uwzględnieniem Twoich potrzeb.

Więcej