***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Świebodzina i okolic
image image

Pyszny catering wegański Świebodzin

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Twoja aktualna dieta jest nudna i pozbawiona wartościowych składników? Czas to zmienić! Przedstawiamy nowoczesny sposób na zdrowe odżywianie, dopasowany do konkretnych potrzeb organizmu. Sprawdź jedną z 24 opcji cateringu pudełkowego Proszę Zdrowie. Interesuje Cię dieta wysokoenergetyczna, keto, a może detoks sokowy? Wybrana opcja będzie regularnie dostarczana pod wskazany adres, przez 6 dni w tygodniu. Nasze posiłki powstają przygotowywane są z pasją przez naszych kucharzy. Poszerzamy zakres swoich usług, w związku z czym chcemy aby nasze posiłki mogły wygodnie trafiać także do osób zamieszkujących Świebodzin. Razem z nami możesz odmienić oblicze swojego codziennego jadłospisu. Włącz do niego świeże owoce, warzywa, wartościowe tłuszcze oraz poznaj nowe, ekscytujące smaki.

Catering dietetyczny w Świebodzinie i okolicy

Catering dietetyczny w Świebodzinie i okolicy

Razem z cateringiem Proszę Zdrowie przekonaj się, że dobra dieta, to dieta zbilansowana, ale przede wszystkim różnorodna i oparta na składnikach najwyższej jakości. Zamów pakiet dla siebie, z dostawą do Świebodzina i okolic.

Więcej