***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Świdników i okolic
image image

Pyszny catering wegański Świdnik

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Catering dietetyczny Proszę Zdrowie powstaje z uwzględnieniem potrzeb wegan oraz osób na diecie bezglutenowej. Poznaj nasz pomysł na zbilansowane odżywianie, oparte na naturalnych składnikach wysokiej jakości. Przygotowując nasze posiłki sięgamy wyłącznie po najwyższej jakości składniki BIO oraz żywność bez GMO. Nasze menu jest wolne od sztucznych aromatów, barwników czy konserwantów. Gotujemy od podstaw – prosto, zdrowo i smacznie. Ponadto, współpracujemy z zespołem doświadczonych kucharzy i dietetyków. Możesz mieć pewność, że w Twoje ręce będzie za każdym razem trafiał świeży, odpowiednio zbilansowany i smakowity posiłek. Postaw na odżywianie zgodne z aktualnymi potrzebami Twojego organizmu.

Catering dietetyczny w Świdnikach i okolicy

Catering dietetyczny w Świdnikach i okolicy

Jeśli chcesz zamówić jeden z wariantów naszej diety, sprawdź opcję dostawy do miejscowości w województwie lubelskim. Zamieszkujesz Świdniki? Przez 6 dni w tygodniu możemy dostarczać do Ciebie wybrany pakiet – zawsze z gwarancją świeżości oraz doskonałego smaku.

Więcej