***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Świątników Górnych i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Świątniki Górne

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Możesz jeść zdrowo, różnorodnie i smacznie, a przy tym dbać o unormowanie masy ciała – wystarczy trzymać się odpowiednio zbilansowanego menu. Jak to osiągnąć? Może pomóc profesjonalnie przygotowany catering. Proszę Zdrowie to opcja dla wszystkich osób gustujących w wegańskiej i bezglutenowej kuchni, bogatej w świeże warzywa, owoce i cenne tłuszcze – bez dodatku cukru, nabiału czy obecności składników GMO. Sięgamy po produkty naturalnie, nieprzetworzone oraz wolne od zbędnych dodatków czy polepszaczy. Nasz sekret to połączenie odżywczości posiłków, ze znakomitym smakiem, który pokochasz. Nasze menu podzielone jest na kilkanaście wariantów, spośród których możesz wybrać m.in. dietę keto, sirtfood, low fodmap lub pakiet wysokoenergetyczny. Sięgnij po jadłospis, który najlepiej współgra z Twoim stylem życia.

Catering dietetyczny w Świątnikach Górnych i okolicy

Catering dietetyczny w Świątnikach Górnych i okolicy

Zamieszkujesz Świątniki Górne, Rzeszotary, Ochojno lub Wrząsowice? Możesz w takim razie skorzystać z opcji wygodnej dostawy pod wskazany adres. Dowozimy regularnie, dbając o właściwe warunki chłodnicze.

Więcej