***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Supraśla i okolic
image image

Pyszny catering wegański Supraśl

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Czym jest catering dietetyczny od Proszę Zdrowie? To zbilansowane posiłki, skomponowane z najlepszych składników, jak ozonowane warzywa i owoce czy wartościowe tłuszcze, które dostarczą do Twojego organizmu niezbędnych wartości odżywczych. Uważasz, że dieta to wyłącznie ograniczenia i restrykcje? My zaproponujemy Ci sposób na czerpanie przyjemności z nowego stylu życia. Czy wiesz, że dobrze dobrana do potrzeb organizmu dieta pomoże w unormowaniu masy ciała i prawidłowej przemiany materii? To jednak nie wszystko. Zaufaj jakości proponowanego przez nas menu, a w niedługim czasie przekonasz się, że na diecie korzysta także Twoje dobre samopoczucie, nastrój oraz energia. Zdecyduj się na dietę, która będzie współgrać z potrzebami ciała i rytmem prowadzonego przez Ciebie stylu życia.

Catering dietetyczny w Supraślu i okolicy

Catering dietetyczny w Supraślu i okolicy

W naszą dietę zaopatrujemy Supraśl, Zaścianki, Sobolewo, Jałówkę, Sobolewo-Kolonię, Grabówkę-Kolonię, Grabówkę oraz Sowlany. Już dziś możesz zamówić wybrany pakiet, a my zatroszczymy się o resztę. Zmień swoją dietę z Proszę Zdrowie.

Więcej