***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Sulechowa i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Sulechów

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Czy wiesz, że odpowiednio zbilansowana dieta ma wpływ nie tylko na utrzymanie prawidłowej masy ciała, ale także na nasze dobre samopoczucie? Codzienne wybory żywieniowe mają ogromne znaczenie dla funkcjonowania całego organizmu. Jeśli poszukujesz sposobu na uczynienie swojego jadłospisu zdrowszym, trafiłeś w dobre miejsce! Catering dietetyczny Proszę Zdrowie oferuje szeroki wybór diet wegańskich i bezglutenowych, opracowanych z myślą o różnorodnych potrzebach organizmu. Proponujemy dietę, która będzie dopasowana do konkretnego trybu życia, wieku, celów a nawet pory roku. Nasi kucharze specjalizują się w przygotowywaniu posiłków opartych na składnikach pochodzenia roślinnego, pozyskiwanych z certyfikowanych upraw, bez GMO.

Catering dietetyczny w Sulechowie i okolicy

Catering dietetyczny w Sulechowie i okolicy

Dokładamy starań, aby nasz catering dostarczany do miejscowości takich jak Sulechów oraz innych regionów Polski, był zdrowy, odżywczy oraz smaczny. Pamiętaj, że dieta nie oznacza konieczności rezygnowania z przyjemności, jaką może dać jedzenie ulubionych potraw. 

Więcej