👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Starogardu Gdańskiego i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Starogard Gdański

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

To, w jaki sposób jemy i komponujemy posiłki ma wpływ nie tylko na jakość naszego metabolizmu, ale na zdrowie całego organizmu. Zatroszcz się więc o to, aby każdego dnia dostarczać mu optymalną ilość kalorii pod postacią wartościowych składników. Wybierz naturalny catering bezglutenowy od Proszę Zdrowie, który został opracowany by łączyć w sobie zdrowie z oryginalnym smakiem, inspirowanym naturą. Nasi specjaliści wiedzą, że wpływ na jakość diety ma także pochodzenie i sposób przetworzenia składników. Dlatego też gotujemy z wykorzystaniem ozonowanych warzyw i owoców, wysokiej jakości tłuszczów i składników pozbawionych zbędnych dodatków, takich jak aromaty, konserwanty czy cukier. Gotujemy wegańsko, proponując szeroki wybór pakietów dopasowanych do poszczególnych potrzeb.

Catering dietetyczny w Stargardzie Gdańskim i okolicy

Catering dietetyczny w Stargardzie Gdańskim i okolicy

Szukasz cateringu ketogenicznego? Jesteś na diecie wysokoenergetycznej? Starasz się kontrolować ilość kalorii w diecie? Catering Proszę Zdrowie możesz zamówić już dzisiaj , z dostawą do Starogardu Gdańskiego i miejscowości takich jak Kokoszkowy, Łapiszewo, Żabno, Nowa Wieś Rzeczna czy Korytyba.

Więcej