👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Stargardu Szczecińskiego i okolic
image image

Catering wegański Stargard Szczeciński w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Prowadzisz aktywny tryb życia? Być może w ciągu dnia brakuje Ci czasu na gotowanie lub planowanie zbilansowanej diety? Z pomocą może przyjść odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb catering dietetyczny. Proszę Zdrowie proponuje szeroki wybór wariantów dietetycznego menu, spośród których możesz zdecydować się na opcję, która będzie wspierać Cię na etapie redukcji masy ciała, pomoże dodać energii co codziennego działania lub będzie stanowiła znakomite uzupełnienie dla regularnych treningów. Każda z pozycji dostępnych w naszym jadłospisie jest przygotowywana ze świeżych, niskoprzetworzonych składników, bez dodatku cukru, szkodliwych tłuszczów, laktozy czy glutenu. Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na catering, który nadąży za rytmem Twojego dnia.

Catering dietetyczny w Stargardzie Szczecu

Catering dietetyczny w Stargardzie Szczecu

Zdrowa dieta jest dostępna na wyciągnięcie ręki – catering Proszę Zdrowie możesz zamówić z dostawą do Stargardu Szczecińskiego i miejscowości w pobliżu, m.in. do Lipnika, Wykopek, Dołów, Strachocin oraz Świętego.

Więcej