👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Stanowic i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Stanowice

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Dieta wydaje się być trudna do rozpoczęcia? Jeśli liczenie kalorii oraz kontrolowanie ilości obecnych w posiłkach substancji odżywczych są dla Ciebie kłopotliwe, postaw na catering dietetyczny Proszę Zdrowie. Odpowiednio zbilansowany pakiet diety okaże się sposobem na dostarczanie do organizmu cennych substancji odżywczych, bez konieczności samodzielnego planowania codziennej diety. Sięgnij do bazy naszych jadłospisów i dobierz dla siebie wegańskie i bezglutenowe menu w wariancie, który jest zgodny z Twoimi aktualnymi potrzebami żywieniowymi. Proponujemy m.in. pakiet wysokoenergetyczny, niskokaloryczny, dietę ketogeniczną lub posiłki oparte na dobroczynnym wpływie sirtuin. Co więcej, każdy posiłek zachwyci Cię niepowtarzalnym smakiem, dzięki któremu dieta przestanie kojarzyć się z przykrym obowiązkiem.

Catering dietetyczny w Stanowicach i okolicy

Catering dietetyczny w Stanowicach i okolicy

Wartościowa dieta może okazać się także w Twoim zasięgu. Jeśli zamieszkujesz Stanowice lub okolice proponujemy opcję wygodnej dostawy pod wskazany adres. Jedzenie rozwozimy przez 6 dni w tygodniu, zawsze szczelnie zapakowanie, świeże i smakowite.

Więcej