***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Śremu i okolic
image image

Smaczny catering wegański Śrem

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Chcesz rozpocząć nowy typ diety, ale wymówki piętrzą się same? Nie musisz dysponować czasem czy znajomością sztuki kulinarnej, aby cieszyć się zdrowymi i odpowiednio zbilansowanymi posiłkami każdego dnia. Pracuj, ćwicz i działaj we własnym rytmie, a troskę o menu pozostaw w rękach Proszę Zdrowie. Nasz catering wyróżnia znakomita jakość i smaki inspirowane naturą. Gotujemy wegańsko, z uwzględnieniem potrzeb osób trenujących, a także na etapie redukcji masy. Razem z naszymi posiłkami chcemy zaproponować Ci lepsze samopoczucie, zastrzyk pewności siebie oraz pewność, że odżywiasz się w zgodzie z potrzebami Twojego organizmu. Rozpocznij dietę, która dotrzyma Ci kroku oraz zapewni osiągnięcie założonych celów.

Catering dietetyczny w Śremu i okolicy

Catering dietetyczny w Śremu i okolicy

Nasze pakiety cateringu dostarczamy także do osób zamieszkujących Śrem i okoliczne miejscowości. Odkryj niezrównany smak wywiedziony z najlepszej jakości produktów i doświadczenia naszego zespołu. Posiłki dowozimy przez 6 dni w tygodniu – dbając o ich świeżość i pełnię smaku.

Więcej