***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Sochaczewa i okolic
image image

Pyszny catering wegański Sochaczew

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Jadłospis bogaty w składniki odżywcze i witaminy jest kluczowy dla zachowania zdrowia i prawidłowego funkcjonowania przemiany materii. Jednak czy wiesz, że zbilansowane menu może nieść ze sobą nie tylko korzyści dla organizmu, ale przyczyniać się także do poprawy samopoczucia? Ważne jest przecież nie samo to, co i ile jesz, ale również przyjemność, jaką daje dobre jedzenie. Catering dietetyczny Proszę Zdrowie najlepiej udowadnia, że przyjemne można łączyć z pożytecznym. Nasz zespół planuje zróżnicowane i atrakcyjne menu, dostępne do wyboru w różnych wariantach. Powstające wyłącznie z najwyższej jakości składników posiłki w naszym jadłospisie są wegańskie i bezglutenowe. Pakujemy nasze jedzenie ekologicznie, dokładając starań, aby wartościowe i smakowite jedzenie mogło trafiać w Twoje ręce przez 6 dni w tygodniu!

Catering dietetyczny w  Sochaczewie i okolicy

Catering dietetyczny w Sochaczewie i okolicy

Pakiety diety rozwozimy na terenie całej Polski, także do mieszkańców Sochaczewa i okolic. Sprawdź przygotowane przez nas opcje i dobierz jadłospis oparty tym, co najlepsze z natury. Odmień oblicze swojej diety.

Więcej