***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Sławna i okolic
image image

Smaczny catering wegański Sławno

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Catering dietetyczny Proszę Zdrowie jest marką opartą na określonej filozofii: wierzymy, że codzienny jadłospis powinien być prosty, dobrze zbilansowany, pozbawiony zbędnych składników oraz smaczny. Jeśli jesteś na etapie poszukiwań opcji wartościowego cateringu pudełkowego, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Staramy się, aby każdego dnia w ręce osób zamieszkujących Sławno mogły trafiać świeże posiłki, które dostarczą do organizmu niezbędne mu substancje. Nasi kucharze czuwają nad wysoką jakością każdego dania – nie musisz więc wybierać między zdrowiem, a przyjemnością, jaką może zapewnić smakowity posiłek. Proponujemy catering wegański i bezglutenowy, który powstaje na bazie m.in. nieprzetworzonych produktów roślinnych, wartościowych tłuszczów oraz bez dodatku cukru.

Catering dietetyczny w Sławno i okolicy

Catering dietetyczny w Sławno i okolicy

Mieszkasz w pobliżu Sławna, Warszkowa lub Sławska? Oznacza to, że nasza oferta jest skierowana także do Ciebie! Nasze posiłki dostarczamy pod wskazany adres, przez 6 dni w tygodniu – zawsze punktualnie, świeżo i smacznie.

Więcej