☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Siewierza i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Siewierz

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Czy określenie “zdrowa dieta” kojarzysz jedynie z ciągłymi wyrzeczeniami, ograniczeniami i niezadowoleniem. Czas najwyższy, aby to zmienić. Jako catering dietetyczny Proszę Zdrowie proponujemy naszym klientom wybór optymalnie zbilansowanych posiłków, opartych na najwyższej jakości składnikach, takich jak ozonowane warzywa i owoce czy roślinne tłuszcze. Nasze posiłki nie są uzupełniane o dodatek cukru czy wysoko przetworzone produkty. Każda pozycja w aktualnym menu jest przygotowywana pod czujnym okiem dietetyków i doświadczonych kucharzy, którzy wiedzą jak sprawić aby wegański jadłospis mógł dostarczać do organizmu wszystkich niezbędnych składników. Postaw na lepszą jakość przemiany materii, samopoczucie oraz unormowanie masy ciała, a to wszystko za pośrednictwem posiłków, które pokochasz.

Catering dietetyczny w Siewierzu i okolicy

Catering dietetyczny w Siewierzu i okolicy

Zamieszkujesz Siewierz lub Wojkowice Kościelne? Nasza oferta jest zatem skierowana również i do Ciebie. Wybierz jadłospis, który najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby lub wypróbuj pakiet próbny. Zapraszamy.

Więcej