***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Sieradza i okolic
image image

Pyszny catering wegański Sieradz

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Postaw na styl odżywiania, który będzie doskonale wspierał Cię w codziennych wyzwaniach. Niech czasochłonne planowanie i gotowanie nie pochłaniają czasu, który możesz poświęcić na to, co naprawdę kochasz. Pracujesz nad wymarzoną sylwetką? Poszukujesz odżywienia poprzez odpowiednio zbilansowany pakiet posiłków? Chcesz poprzez wartościowe jedzenie zapewnić sobie zastrzyk energii na każdy dzień? Jeśli tak, zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez Proszę Zdrowie! Proponujemy dietę wegańską, którą podzieliliśmy na wybór różnorodnych pakietów i cateringów, z których możesz wybrać opcję najlepiej dopasowaną do Ciebie. Niech nowa dieta stanie się Twoim sprzymierzeńcem przy osiąganiu celu i realizacji przedsięwzięć.

Catering dietetyczny w Sieradzu i okolicy

Catering dietetyczny w Sieradzu i okolicy

Pakiety naszego cateringu są dostępne także dla osób zamieszkujących Sieradz. Wybraną dietę dostarczymy pod wskazany przez adres na terenie Sieradza lub okolicznych miejscowości. Proponujemy smak, który pokochasz – chroniony dzięki ekologicznym opakowaniom oraz właściwym warunkom chłodniczym.

Więcej