***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Siepraw i okolic
image image

Smaczny catering wegański Siepraw

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Jedną z podstawowych potrzeb organizmu jest jedzenie – wydaje się to oczywiste, ale bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak istotne jest to także dla naszego samopoczucia w ciągu dnia. Catering dietetyczny Proszę Zdrowie powstał z myślą o zaspokojeniu potrzeb organizmu, zapewnieniu mu zdrowia, ale nie zapominając przy tym o przyjemności czerpanej ze smacznego posiłku. Gotujemy lekko, różnorodnie i roślinnie. Na dostępne w naszej ofercie pakiety składają się posiłki wegańskie i bezglutenowe, o różnorodnej kaloryczności, którą także możesz dostosować do swoich potrzeb. Prawidłowo dostosowana dieta pomoże w budowaniu masy mięśniowej, utracie zbędnych kilogramów oraz ogólnej poprawie samopoczucia. Sprawdź, a przekonasz się, że zdrowe odżywianie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dotąd.

Catering dietetyczny w Sieprawie i okolicy

Catering dietetyczny w Sieprawie i okolicy

W regionie naszej dostawy znajduje się także Siepraw, Zakliczyn, Czechówka oraz Łyczanka, dzięki czemu wybrana przez Ciebie dieta może regularnie trafiać wprost w Twoje ręce. Gwarantujemy świeżość oraz pełnię smaku, inspirowanego naturą.

Więcej