***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Serocka i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Serock

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Rozplanowanie wartościowej diety wydaje się trudne? Nie wiesz w jaki sposób łączyć ze sobą składniki, aby posiłek okazał się odżywczy? Masz skonkretyzowane potrzeby żywieniowe lub cele, które realizujesz? Oferta Proszę Zdrowie tworzona jest w oparciu o realizowanie wymienionych wyżej potrzeb. Nasze menu jest nowoczesne, różnorodne i smaczne! Dieta nigdy nie powinna być postrzegana jako kara – nie powinna być zatem ani nudna, ani nijaka. Sięgamy wyłącznie po najwyższej jakości tłuszcze, które są bogate w cenne dla organizmu substancje. Gotujemy wegańsko i bezglutenowo, rezygnując z dodatku cukru, nabiału czy wysoko przetworzonych półproduktów. Wierzymy przede wszystkim w jakość naturalnych smaków, jakie można wywieść ze świeżych warzyw i owoców. Możesz postawić na zbilansowane i apetyczne menu, w obrębie którego przygotowaliśmy warianty diety, które można dobierać uwzględniając m.in, zapotrzebowanie kaloryczne, wiek czy płeć.

Catering dietetyczny w Serocku i okolicy

Catering dietetyczny w Serocku i okolicy

Wśród miejscowości do których dostarczamy znajduje się także Serock oraz okolice! Wiesz już po który pakiet z naszej oferty sięgniesz? Jeśli nie, opcją dla Ciebie będzie zamówienie próbne. Poznaj nasze smaki. 

Więcej