☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Santoka i okolic
image image

Smaczny catering wegański Santok

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Zdrowe odżywianie nie wymaga bezustannych wyrzeczeń. Razem z nami możesz sięgnąć po odpowiednie wsparcie na drodze do lepszego samopoczucia i unormowania masy ciała. Proszę Zdrowie to wegański catering pudełkowy, skomponowany z najwyższej jakości składników bez dodatku konserwantów, cukru czy laktozy – a to wszystko podane w formie pełnowartościowych i apetycznych posiłków. Nasza filozofia opiera się na tworzeniu zbilansowanego jadłospisu łączącego w sobie zarówno walory odżywcze, jak również znakomity smak, wywodzący się wprost z natury.

Catering dietetyczny w Santoku i okolicy

Catering dietetyczny w Santoku i okolicy

Chcemy aby dostęp do zdrowej diety był jak najłatwiejszy i dlatego działamy na terenie całej Polski. Nie czekaj – odmień swój codzienny jadłospis i zamów wybrany wariant cateringu pudełkowego Proszę Zdrowie, wraz z dostawą do Santoka, Wawrowa, Czechowa, Górki, Gralewa oraz Janczewa. Odkryj wegański catering oparty na najwyższej jakości produktach, opracowany specjalnie z myślą o potrzebach Twojego organizmu!

Więcej