***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Rumi i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Rumia

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Wydaje się, że obecnie coraz trudniej jest znaleźć zdrowe i wartościowe posiłki, pozbawione sztucznych dodatków czy konserwantów. Jeśli interesuje Cię możliwość zamówienia zbilansowanych posiłków, zebranych w pakiety na cały dzień, postaw na menu proponowane przez catering dietetyczny Proszę Zdrowie. Specjalizujemy się w dowozie posiłków i świeżo tłoczonych soków na terenie całej Polski, w tym także na terenie Pomorza. Doskonale wiemy, jak ważne jest dopasowanie diety do konkretnego stylu życia. Wiek, rodzaj i intensywność preferowanej aktywności fizycznej oraz nietolerancje pokarmowe, to tylko niektóre z czynników, które trzeba uwzględnić planując dietę. Z nami to karkołomne zadanie okaże się jednak proste. Oferujemy jadłospis wegański i bezglutenowy, przygotowywany w większości z produktów ekologicznych oraz pozbawionych GMO. Zniechęca Cię wizja nudnej diety? Udowadniamy, że wcale nie musi taka być.

Catering dietetyczny w Rumi i okolicy

Catering dietetyczny w Rumi i okolicy

Zamów pakiet zróżnicowanych posiłków, dobranych do potrzeb Twojego organizmu, z wygodną dostawą do Rumi oraz Janowa.

Więcej