***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Redy i okolic
image image

Pyszny catering wegański Reda

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Jakość jedzenia, po które sięgamy każdego dnia ma niebagatelny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. W końcu jest to paliwo dla naszego ciała, z którego czerpie ono składniki odżywcze oraz energię. W toku codziennych zajęć i pracy trudno jest wygospodarować czas na gotowanie czy robienie zakupów. Postaw więc na catering dietetyczny. Proszę Zdrowie oferuje bogaty wybór bezglutenowych i wegańskich opcji, z których każda opracowana jest tak, aby łączyła w sobie zdrowie z przyjemnością jedzenia. Planując dietę nie powinno się zapominać o jakości wybieranych składniki, dlatego też nasz zespół gotuje wyłącznie na bazie ozonowanych warzyw i owoców oraz wartościowych tłuszczów. To nowoczesna i smaczna dieta, pozbawiona cukru, laktozy czy konserwantów.

Catering dietetyczny w Reda i okolicy

Catering dietetyczny w Reda i okolicy

Catering pudełkowy Proszę Zdrowie oferuje także opcję dowozu wybranego pakietu pod wskazany adres, na również na terenie mniejszych miejscowości, jak Reda oraz jej okolice. Sprawdź jak zamówić wybraną dietę już dzisiaj. Odmień oblicze swojego codziennego menu.

Więcej