☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Pyrzyc i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Pyrzyce

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Chcesz wprowadzić rewolucję w swojej diecie? Przekonaj się, że zbilansowany jadłospis nie musi wiązać się z koniecznością rezygnacji z walorów smakowych spożywanych posiłków. Obawiasz się samodzielnego planowania i obliczania kaloryczności posiłków? Zatroszczymy się o to! Proszę Zdrowie oferuje wysokiej jakości wegański oraz bezglutenowy jadłospis, tworzony z najwyższej jakości składników bez dodatku nabiału, cukru czy konserwantów. Naszym celem było opracowanie zbilansowanych wariantów diety, bogatych w składniki odżywcze, witaminy i minerały z doskonałym smakiem. Dbamy także o środowisko – nasze posiłki pakujemy ekologicznie, używając materiały pozyskane z recyklingu.

Catering dietetyczny w Pyrzycach i okolicy

Catering dietetyczny w Pyrzycach i okolicy

Już dziś zamów wybraną opcję cateringu pudełkowego Proszę Zdrowie. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski, w tym Pyrzyc i okolic. Nasi dostawcy rozwożą posiłki w specjalnie do tego celu przystosowanych samochodach – szybko, bezpiecznie i bez obaw o utratę świeżości dostarczonych posiłków.

Więcej