***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Pszczyny i okolic
image image

Catering wegański Pszczyna w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

To, co pojawia się na Twoim talerzu, decyduje w głównej mierze o tym jak na co dzień funkcjonuje Twój organizm. Jeśli czujesz, że nadszedł czas na wprowadzenie zmian w diecie, postaw na jeden z wariantów menu oferowanych przez catering dietetyczny Proszę Zdrowie. W naszej ofercie przygotowaliśmy m.in. opcję diety ketogenicznej, low fodmap, sirtuinowej, wysokoenergetycznej oraz niskokalorycznej. Prowadzisz aktywny tryb życia? Często bywasz zajęty i poświęcasz dużo czasu na pracę? Być może postawiłeś przed sobą związany z sylwetką cel, do którego dążysz? Możesz postawić także na post warzywny dr Dąbrowskiej lub zamówić pakiet próbny, aby przekonać się, która z dostępnych opcji najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby. Ciesz się zdrowiem oraz pełnią smaku, każdego dnia.

Catering dietetyczny w Pszczynie i okolicy

Catering dietetyczny w Pszczynie i okolicy

Dokładamy starań, aby poszerzać zasięg naszej działalności. Na mapie naszych dostaw znajduje się także Pszczyna, Czarków oraz Piasek – skorzystaj z opcji wygodnego dowozu pod wskazany adres już dzisiaj i ciesz się nowym obliczem swojej diety.

Więcej