***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Pszczółek i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Pszczółki

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Chcesz zmienić to, jak skomponowane są posiłki, które spożywasz każdego dnia? Znamy na to najlepszy sposób. Postaw na naturalne składniki, skomponowane w apetyczne i wartościowe posiłki, które dostarczą do Twojego organizmu wszystkie niezbędne składniki odżywcze. W ofercie Proszę Zdrowie dostępne są aż 24 różne opcje, pośród których dostępne są m.in. pakiet wysokoenergetyczny, niskokaloryczny, ketogeniczny oraz dieta sirt. Wszystkie nasza posiłki powstają według wytycznych jadłospisu wegańskiego i bezglutenowego, bez nabiału, laktozy i cukru. Nasza filozofia opiera się na różnorodności serwowanych posiłków, dlatego też nasz jadłospis jest nieustannie aktualizowany. Zapomnij o męczącej diecie i wyrzeczeniach – jedz tak, jak lubisz.

Catering dietetyczny w Pszczółkach i okolicy

Catering dietetyczny w Pszczółkach i okolicy

Wiesz już na jaki pakiet się zdecydujesz? Wybrany catering pudełkowy Proszę Zdrowie z dostawą do miejscowości takich jak Pszczółki oraz pobliskie Kleszczewko, Różyny, Skowarcz, Ostrowite, Kolnik oraz Rębielcz. Sprawdź czy wybrany pakiet możesz zamówić także i w swojej okolicy.

Więcej