Złap kody rabatowe na diety! 👉 kod: jesien5 (-5% zniżki na diety do 5 dni) / 👉 kod: jesien7 (– 7% zniżki na diety od 6 dni)
🔔 Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Pruszkowa i okolic
image image

Pyszny catering wegański Pruszków

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Na co dzień działasz w biegu, bez wolnego czasu na gotowanie? Samodzielne planowanie jest zbyt trudne? Sprawdź zatem naszą metodę na odżywianie zgodne z potrzebami Twojego organizmu – wygodnie, szybko i bez konieczności robienia zakupów czy planowania. Catering dietetyczny Proszę Zdrowie stanowi znakomitą opcję dla każdego, kto poprzez właściwą dietę chce wspomóc unormowanie masy ciała oraz poprawę jakości przemiany materii. Możesz zyskać więcej energii na mierzenie się z codziennymi wyzwaniami i zadaniami. Nasi eksperci proponują wegańskie i bezglutenowe menu, dostępne w kilkunastu różnorodnych wariantach, spośród których możesz wybrać ten, który najlepiej będzie odpowiadał konkretnym potrzebom. Odkryj nowe i ekscytujące smaki, inspirowane naturą. Możesz cieszyć się korzyściami płynącymi z odpowiednio dużej porcji witamin, minerałów oraz składników odżywczych. Nasze posiłki przygotowujemy na bazie najwyższej jakości produktów – zawsze świeżo i smakowicie.

Catering dietetyczny w Pruszkowie i okolicy

Catering dietetyczny w Pruszkowie i okolicy

Chcesz przekonać się jak działa opcja dowozu cateringu dietetycznego do miejscowości Pruszków oraz okolicznych miejscowości. Zamów wybraną dietę, a pełne smaku i wartościowych składników posiłki będą regularnie dostarczane pod wskazany adres.

Więcej