☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Poronina i okolic
image image

Catering wegański Poronin w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Wartościowa dieta wydaje się trudna do zaplanowania? Nie wiesz jak komponować składniki, aby gotowy posiłek był odżywczy i smaczny? Masz skonkretyzowane potrzeby żywieniowe lub cele, do których dążysz? Właśnie z myślą o takich osobach tworzona jest oferta Proszę Zdrowie. Nasze menu jest nowoczesne, różnorodne i smaczne! Gotujemy wegańsko i bezglutenowo, rezygnując z dodatku cukru, nabiału czy wysoko przetworzonych półproduktów. Dlaczego? Wierzymy przede wszystkim w jakość naturalnych smaków, jakie można wywieść ze świeżych warzyw i owoców. Sięgamy wyłącznie po najwyższej jakości tłuszcze, które są bogate w cenne dla organizmu substancje. Dieta to nie kara, co oznacza, że nie powinna być nigdy nudna czy nijaka. Proponujemy więc dobrze zbilansowane i apetyczne menu, które możesz wybrać biorąc pod uwagę zapotrzebowanie kaloryczne, wiek, płeć. 

Catering dietetyczny w Poroninie i okolicy

Catering dietetyczny w Poroninie i okolicy

Wiesz już po który pakiet sięgniesz? Jeśli nie, zdecyduj się na zamówienie próbne i poznaj nasze smaki. Wśród miejscowości do których dostarczamy znajduje się także Poronin oraz okolice!

Więcej