☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Polic i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Police

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Razem z cateringiem dietetycznym Proszę Zdrowie możesz postawić na odpowiednie wsparcie dla dobrego samopoczucia oraz prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Proponujemy w swojej ofercie wegański catering pudełkowy przygotowywany z najwyższej jakości bezglutenowych składników. Stawiamy na ekologiczne warzywa i owoce oraz nierafinowane tłuszcze najwyższej jakości. Nasi kucharze gotują od podstaw, bez sięgania po półprodukty czy żywność wysoko przetworzoną. Zaufaj nam i sprawdź, że zdrowe odżywianie nie musi prowadzić do rezygnacji z poznawania nowych, ekscytujących smaków. Najlepsza dieta to taka, która bazuje na tym, co najlepsze z natury – dostarcza optymalną ilość wartości odżywczych i zapewnia przyjemność jedzenia.

Catering dietetyczny w Policy i okolicy

Catering dietetyczny w Policy i okolicy

Posiłki Proszę Zdrowie mogą być bez trudu dostarczone do Polic. Mieszkasz w okolicy? Sierakowo, Przęsocin, Goślice, Leśno Górne oraz Pilchowo również wliczają się o obszar naszej działalności. Zamów wybrany jadłospis i ciesz się korzyściami pełnowartościowej diety dopasowanej do Twoich potrzeb. 

Więcej