***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Poddębic i okolic
image image

Pyszny catering wegański Poddębice

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Odkryj jakość catering dietetycznego od Proszę Zdrowie i ciesz się nowym obliczem swojej codziennej diety! Jeśli poszukujesz diety pudełkowej tworzonej z najlepszych, naturalnych składników, znajdziesz go właśnie w naszej ofercie. Zapoznaj się z dostępnymi wariantami naszej wegańskiej diety i dobierz opcję odpowiednią względem Twojego wieku, tryby życia, płci, upodobań żywieniowych, a nawet pory roku. Nowoczesne odżywianie polega na skupieniu się na indywidualnych potrzebach danego organizmu. Trenujesz, a może chcesz wypróbować detoks sokowy? Postaw na nasz znakomity catering i zyskaj więcej energii na co dzień, ciesz się unormowaniem masy ciała, lepszą przemianą materii oraz znakomitym smakiem – do stworzenia którego zainspirowała nas natura.

Catering dietetyczny w Poddębicy i okolicy

Catering dietetyczny w Poddębicy i okolicy

Poddębice lub okoliczna miejscowość to miejsce do którego chcesz zamówić wybraną dietę? Jeśli tak, nasi dostawcy mogą dostarczać dany pakiet pod wskazany adres – przez 6 dni w tygodniu. Oferujemy szeroki wybór opcji diety, punktualną dostawę oraz maksimum smaku w każdym posiłku.

Więcej