***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Piekar Śląskich i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Piekary Śląskie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Zdrowe odżywianie może być nie tylko wartościowe, ale także i przyjemne. Jeśli chcesz dostarczać do swojego organizmu wartościowe składniki oraz cieszyć się znakomitym smakiem posiłków, sprawdź naszą ofertę. W Proszę Zdrowie stawiamy na menu łączące w sobie to, co najlepsze z natury, z recepturami pełnymi smaku. Posiłki, które proponujemy są wegańskie i bezglutenowe, oparte na wartościowych składnikach najwyższej jakości – a przy tym wolne od sztucznych polepszaczy, aromatów, nabiału i dodatku cukru. Aktywnie trenujesz lub masz przed sobą cele związane ze zmianą wyglądu sylwetki? Dobrze dopasowana do Twoich potrzeb dieta okaże się podstawą dla przybliżenia tych marzeń oraz lepszego samopoczucia na co dzień.

Catering dietetyczny w Piekarach Śląskich i okolicy

Catering dietetyczny w Piekarach Śląskich i okolicy

Dostawcy rozwożący nasze posiłki mogą dostarczyć wybrany przez Ciebie pakiet pod wskazany adres. Jeśli zamieszkujesz Piekary Śląskie lub okolice, możesz liczyć na regularną dostawę świeżych i wartościowych posiłków, wprost pod Twoje drzwi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej