***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Ożarowic i okolic
image image

Catering wegański Ożarowice w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Proszę Zdrowie oferuje pudełkowy catering dietetyczny, dostępny w wyborze wariantów, dopasowanych do konkretnych potrzeb i celów żywieniowych. Wybierać możesz spośród opcji o różnej kaloryczności: nisko- lub wysoko energetycznego bądź postawić na dietę ketogeniczną, sirtuinową czy low fodmap. My zatroszczymy się o znakomity smak oraz bogactwo cennych składników odżywczych, zawartych w każdej porcji. Nasz zespół czuwa nad wysoką jakością przygotowywanych posiłków. Stawiamy na zróżnicowane, wegańskie i bezglutenowe menu, oparte na produktach roślinnych. Zastanawiasz się co może dać Ci wartościowa dieta? Unormowanie masy ciała, lepsze samopoczucie oraz zdrowie – a to zaledwie początek. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Catering dietetyczny w Ożarowicach i okolicy

Catering dietetyczny w Ożarowicach i okolicy

Dla osób zamieszkujących Ożarowice, Niezdarę, Tąpkowice, Celiny, a także Ossy oferujemy możliwość regularnej dostawy pod wskazany adres. Odkryj nowy sposób odżywiania i zapewnij swojemu organizmowi odpowiednie wsparcie na co dzień.

Więcej