***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Otynia i okolic
image image

Smaczny catering wegański Otyń

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Obecnie na zakup wysokiej jakości diety pudełkowej mogą liczyć już nie tylko mieszkańcy większych miejscowości. Catering Proszę Zdrowie proponuje wegański i bezglutenowy jadłospis, przygotowywany wyłącznie z najwyższej jakości certyfikowanych składników – dostępny z dostawą także w Otyniu i okolicach. Razem z nami przekonasz się, że na zdrowe i różnorodne odżywianie nie składają się wyłącznie same wyrzeczenia. Filozofia, którą się kierujemy bazuje na tworzeniu zbilansowanych propozycji, łączących w sobie odpowiednią wartość kaloryczną z pysznym smakiem, którego sekretem są naturalne składniki. Zapoznaj się z naszą ofertą i odkryj nowoczesny sposób odżywiania, dostosowany do Twojej metryki, sposobu życia oraz celów.

Catering dietetyczny w Otyniu i okolicy

Catering dietetyczny w Otyniu i okolicy

Nasze posiłki dostarczamy przez 6 dni w tygodniu, wprost pod wskazany adres na terenie Otynia oraz innych miejscowości w sąsiedztwie, w tym również do Modrzycy czy Konradowa. Zaufaj doświadczeniu współpracujących z nami specjalistów!

Więcej