☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Olkusza i okolic
image image

Smaczny catering wegański Olkusz

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Dieta, która będzie wspierać Twoją przemianę materii, dobre samopoczucie oraz pomoże w realizacji celów fitness? To możliwe. Sprawdź ofertę Proszę Zdrowie – spośród wielu różnorodnych wariantów zbilansowanego menu możesz wybrać tę, która najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby: bez obaw o samodzielne liczenie kalorii czy konieczność planowania i robienia zakupów. Zatroszczymy się o to, abyś każdego dnia mógł cieszyć się różnorodnym, wegańskim menu opartym na najwyższej jakości składnikach. Co więcej, nie zapominamy również o smaku. Jeśli przebywanie na diecie to dla Ciebie katorga i przykre skojarzenia z pozbawionymi charakteru posiłkami, czas na zmianę. Wybierz wariant menu dla siebie i ciesz się wartościowymi i apetycznymi posiłkami, które odżywią Twój organizm.

Catering dietetyczny w Olkuszu i okolicy

Catering dietetyczny w Olkuszu i okolicy

Chcesz wprowadzić zmianę w swoim sposobie odżywiania? Wybrany wariant diety dowozimy także do osób zamieszkujących Olkusz, Bogucin Mały, Rabsztyn, Olewin, oraz Sieniczno. Nasze jedzenie jest pakowane ekologicznie i w trosce o zachowanie pełnej świeżości.

Więcej