***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Oławy i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Oława

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Chcesz odżywiać się z uwzględnieniem Twoich celów treningowych? Czujesz, że na co dzień brak Ci energii do działania? Wiedz, że zdrowe i wartościowe odżywianie nie musi już kojarzyć się wyłącznie z wyrzeczeniami czy jedzeniem pozbawionym smaku. Sam zadecyduj o tym jak będzie przebiegać Twoja dieta! Poznaj menu cateringu dietetycznego Proszę Zdrowie. Sprawdź przygotowane warianty naszego jadłospisu, spośród których możesz wybrać menu o odpowiedniej kaloryczności, odpowiedniej dla Twoich potrzeb. Zależy nam na efektywnym łączeniu zdrowego odżywiania z przyjemnością płynącą ze smakowitego posiłku na bazie świeżych składników. Nasza kuchnia jest wegańska i bezglutenowa, a oferowane posiłki oparte na ozonowanych warzywach, owocach, a także na dodatku wartościowych tłuszczy. Gotujemy dla Was bez konserwantów, GMO i cukru, inspirując się naturą.

Catering dietetyczny w Oławie i okolicy

Catering dietetyczny w Oławie i okolicy

Prosze Zdrowie gwarantuje możliwość dostarczenia zamówionych pakietów diety także dla osób zamieszkujących mniejsze miejscowości, takie jak Oława czy jej okolice. Sprawdź czy nasze pakiety mogą dotrzeć także pod Twój adres!

Więcej