***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Nieporętu i okolic
image image

Pyszny catering wegański Nieporęt

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Poznaj zróżnicowane warianty cateringu dietetycznego od Proszę Zdrowie! Czy również uważasz, że prawidłowe odżywianie rzutuje na funkcjonowanie organizmu, jak również może mieć znaczenie dla utrzymania dobrego samopoczucia? To jednak nie wszystko – odpowiednio opracowana dieta okazać się może kluczem do realizowania przedsięwzięć, takich jak poprawa codziennej wydajności czy praca nad dobrym wyglądem ciała. Praca wymaga dostarczania ciału potrzebnego paliwa, którym są zawarte w pożywieniu składniki. Zespół naszych specjalistów z zakresu żywienia tworzy warianty menu, spośród których z łatwością wybierzesz jadłospis dopasowany do Twojego wieku, płci i trybu życia. Stawiamy na propozycje opierające się na najwyższej jakości składnikach, z których wyciągamy maksimum znakomitego smaku. Dzięki temu możesz zyskać nową pewność siebie i przekonać się, że wartościowa dieta nie składa się wyłącznie z samych wyrzeczeń.

Catering dietetyczny w Nieporęcie i okolicy

Catering dietetyczny w Nieporęcie i okolicy

Oferujemy opcję dostawy dla osób zamieszkujących Nieporęt oraz okoliczne miejscowości. Zamów pakiet próbny lub skontaktuj się z nami po więcej szczegółów. Zapraszamy!

Więcej