***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Niemiec i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Niemce

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Sprawdź wegański i bezglutenowy jadłospis Proszę Zdrowie, i przekonaj się, że zbilansowany jadłospis nie musi wiązać się z utratą przyjemności płynącej z jedzenia. Samodzielne planowanie i obliczanie kaloryczności posiłków to dla Ciebie wyzwanie? Możesz powierzyć to w ręce naszych specjalistów! Gotujemy na bazie najwyższej jakości składników, bez nabiału, cukru czy przetworzonych półproduktów. Razem z nami w Twojej diecie zapanuje rewolucja. Naszym celem jest przygotowywanie zbilansowanych wariantów diety, które będą bogate w składniki odżywcze, a przy tym skomponowane w sposób różnorodny i ciekawy. Wybierz dietę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny w Niemcu i okolicy

Catering dietetyczny w Niemcu i okolicy

Catering dietetyczny Proszę Zdrowie możesz zamówić już teraz. Dowozimy na terenie całej Polski, również do osób zamieszkujących Niemce, Jakubowice Konińskie-Kolonię, Jakubowice Konińskie, Elizówkę oraz Łagiewniki. Nasi dostawcy dostarczają posiłki w przystosowanych do tego samochodach – bezpiecznie i bez obaw o świeżość jedzenia.

Więcej