👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Myślenic i okolic
image image

Catering wegański Myślenice w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Chcesz jeść dobrze? Proponujemy Ci wybór diet wegańskich i bezglutenowych, opartych na najwyższej jakości składnikach: ozonowanych warzywach i owocach, tłuszczach roślinnych oraz naturalnych produktach, pozbawionych szkodliwych dodatków. Dobre samopoczucie zaczyna się od tego czym się karmimy! Stawiamy na zróżnicowane menu, bogate w odżywcze substancje, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu. Możesz jeść w sposób odpowiedni względem Twojego wieku, płci oraz celów, jakie sobie stawiasz. Niezależnie od tego czy ciężko trenujesz, czy poszukujesz posiłków odpowiednich na przerwę w pracy – w ofercie Proszę Zdrowie znajdziesz menu dla siebie.

Catering dietetyczny w Myślenicach i okolicy

Catering dietetyczny w Myślenicach i okolicy

Wybrany pakiet możesz zamówić już teraz. Oferujemy opcję wygodnej dostawy pod wskazany adres, także na terenie Myślenic oraz sąsiednich miejscowości jak Bysina, Polanka, Borzęta, Zawada, Krzyszkowice, Bęczarka czy Głogoczów. Postaw na wartościowe posiłki najwyższej jakości, opracowane specjalnie z myślą o potrzebach Twojego organizmu.

Więcej