***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Mogilan i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Mogilany

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Dobre i różnorodne jedzenie to podstawa dla utrzymania motywacji, przebywając na diecie. Wyrzeczenia i rezygnacja z niektórych produktów nie muszą oznaczać posiłków nudnych i bez wyrazu. Catering dietetyczny Proszę Zdrowie daje opcje zamówienia jadłospisu opartego na najwyższej jakości składnikach. Sięgamy po warzywa, owoce oraz wartościowe tłuszcze. W proponowanych przez nas posiłkach nie znajdziesz aromatów, konserwantów czy chemii. Wiemy w jaki sposób opracować dietę, aby mogła wspierać organizm w realizacji celów i utrzymaniu wymarzonej wagi. Brak Ci czasu na zakupy i planowanie? Prowadzisz aktywny tryb życia? To opcja dla Ciebie. Możesz jeść wartościowo i smacznie, a opracowanie menu powierzyć w ręce naszych specjalistów.

Catering dietetyczny w Mogilanach i okolicy

Catering dietetyczny w Mogilanach i okolicy

Nasi dostawcy rozwożą catering przez 6 dni w tygodniu, zaopatrując m.in. Mogilany a także Włosań, Konary, Lusina, Libertów, Gaj, Brzyczyna oraz Chorowice. Każdy z pakietów jest odpowiednio pakowany i transportowany, co umożliwia zachowanie pełnej świeżości i najlepszego smaku. Zapraszamy.

Więcej