***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Mikołowa i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Mikołów

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Jeszcze do niedawna możliwość skorzystania z usług cateringu dietetycznego była dostępna jedynie w największych miastach. Obecnie jednak, coraz więcej osób chce sięgać po gotową dietę, która jest opracowana zgodnie z konkretnymi potrzebami organizmu. Dzięki temu możesz cieszyć się lepszym samopoczuciem, sprawniejszym metabolizmem oraz lepszą kontrolą nad wyglądem swojej sylwetki. Catering Proszę Zdrowie proponuje jednak coś więcej – smakowite posiłki, które sprawią że dieta nie okaże się udręką. Możesz cieszyć się przyjemnością jaką dać może tylko dobre jedzenie, a przy tym dostarczać do organizmu wszystkich niezbędnych substancji. W naszej ofercie przygotowaliśmy warianty diety o różnej kaloryczności, a także pakiety opracowane w oparciu o wytyczne diety ketogenicznej, low fodmap czy sirtuinowej. Sprawdź, który z nich okaże się odpowiedni dla Ciebie.

Catering dietetyczny w Mikołowie i okolicy

Catering dietetyczny w Mikołowie i okolicy

Zamieszkujesz Mikołów? Pakiety naszego menu mogą zatem regularnie trafiać w Twoje ręce: przez 6 dni w tygodniu, zawsze szczelnie i ekologicznie zapakowane, świeże oraz różnorodne.

Więcej